Category


Wnętrza

DWORZEC KOLEJOWY GDAŃSK GŁÓWNY

Galeria DWORZEC KOLEJOWY GDAŃSK GŁÓWNY Projekt przebudowy budowlany i wykonawczy w zespole Wydziału Projektowania, Biuro Inwestycji, PKP S.A. Projekt stara się połączyć kwestie użytkowe np. punkty usługowe, poczekalnię, kasy z wygodą pasażerów i tym, co historyczne. Punktem wyjścia dla projektu były historyczne fotografie, które pokazują dworzec zaraz po otwarciu. Projekt przebudowy nawiązuje do stanu pierwotnego..

RESTAURACJA ELWAY’S

Galeria RESTAURACJA ELWAY’S        Projekt przebudowy opiera się na materiałach znalezionych w historycznych zachodnich tawernach, ale uzupełniony o rozwiązania i udogodnienia XXI wieku oraz górską tradycję. Przestrzeń jadalna podzielona jest na trzy odrębne przestrzenie otaczające centralną otwartą kuchnię: lobby z barem, lokal gastronomiczny i sala restauracyjna, a każda przestrzeń ma charakter Elway. Otwarty..

RESTAURACJA ACOVA

Galeria RESTAURACJA ACOVA        Inwestycja, znajdująca się w dzielnicy LoHi w północno-zachodniej części Denver, Acova – „gniazdo”, została zaprojektowana, by być charakterystycznym, przyjaznym rodzinom miejscem spotkań. Acova ma dziwaczny, przemysłowy charakter, który jest hołdem dla oryginalnego otoczenia. Wyeksponowane ściany z cegły i drewniane belki, odkrywają autentyczną atmosferę Acova, a oryginalne dzieła sztuki tworzą..

CENTRUM BIUROWE MCEL I NORTHROP GRUMMAN

Galeria CENTRUM BIUROWE MCEL I NORTHROP GRUMMAN        Opracowany przy użyciu koncepcji opartej na estetyce aeronautyki, zespół projektowy stworzył nowoczesne, futurystyczne środowisko, które miało odzwierciedlać zarówno wizję klienta, jak i historię jego firmy. Koncepcja skupia się na stworzeniu trzech odrębnych przestrzeni programowych, ale zachowując ich płynne połączenie, przepływ i współpracę. Laboratorium obejmuje wiele..

HOTEL

Galeria hotel        Marka Basecamp Hotel została pomyślana, jako sieć oferująca domową atmosferę dla podróżujących z przygodami. Nic więc dziwnego, że marka wybrała Boulder na miejsce swojej najnowszej koncepcji hotelowej. Projekt renowacji istniejącego hotelu z połowy wieku, miał na celu zapewnienie w hotelu nowoczesnego, modnego klimatu, wszystkich atrakcji, jakie oferuje gościom, przy jednoczesnym..

DOM NA PLAŻY

Galeria DOM NA PLAŻY        Dom położony jest 4 mile na południe od Playa del Carmen na prywatnym odcinku piaszczystej plaży. Aranżacja wnętrza maksymalizuje widoki na plażę m.in. z sypialni czy salonu. Sposób rozwiązań oferuje również elastyczność sześciu sypialni i łazienek do funkcjonowania w ramach jednego dużego domu lub indywidualnie, ze wspólną przestrzenią..

CENTRUM EDUKACYJNE JABŁONIOWA

Galeria CENTRUM EDUKACYJNE JABŁONIOWA Nadzór autorski w zespole TBiARCHITEKCI. Tworzenie modelu BIM na potrzeby konsorcjanta generalnego wykonawcy TBINVEST (koordynacja podwykonawców instalacji, wytyczne i modele 3D dla prefabrykacji betonowej i drewnianej, weryfikacja ilościowa na modelu). Cały obiekt obejmuje łącznie trzy budynki w tym: dwa budynki dydaktyczne oraz budynek sali gimnastycznej. W skład Centrum, oprócz szkoły na..

DWORCE KOLEJOWE IDS

Galeria DWORCE KOLEJOWE IDS Projekt budowlany i wykonawczy oraz nadzór autorski w zespole Wydziału Projektowania, Biuro Inwestycji, PKP S.A. IDS – Innowacyjny Dworzec Systemowy, to opracowanie projektu systemowego dworca modułowego, z założenia elastycznego w kształtowaniu powierzchni, pozwalającego na wykorzystanie, jako projektu typowego, na którego podstawie efektywnie i sprawnie można go dostosować do warunków i potrzeb..