Category


Użyteczność publiczna

DWORZEC KOLEJOWY GDAŃSK GŁÓWNY

Galeria DWORZEC KOLEJOWY GDAŃSK GŁÓWNY Projekt przebudowy budowlany i wykonawczy w zespole Wydziału Projektowania, Biuro Inwestycji, PKP S.A. Projekt stara się połączyć kwestie użytkowe np. punkty usługowe, poczekalnię, kasy z wygodą pasażerów i tym, co historyczne. Punktem wyjścia dla projektu były historyczne fotografie, które pokazują dworzec zaraz po otwarciu. Projekt przebudowy nawiązuje do stanu pierwotnego..

BUDYNEK MIESZKALNY ONE LAKESIDE

Galeria BUDYNEK MIESZKALNY ONE LAKESIDE Położona na północnym brzegu zapierającego dech w piersiach jeziora Coeur d’Alene, ta luksusowa inwestycja obejmuje 64 lokale mieszkalne, 3 poziomowy parking i niewielki lokal handlowy. Elegancka i nowoczesna 16-piętrowa wieża, z elewacją ze szkła, stali i tynku, kontrastuje z surowym otoczeniem tego kurortu. Projekt obejmuje również luksusową przestrzeń wypoczynku, w..

KOMPLEKS MIESZKALNO-USŁUGOWY ALPERT

Galeria KOMPLEKS MIESZKALNO-USŁUGOWY ALPERT        Zaprojektowaliśmy dwa budynki wpisujące się w nowoczesną przestrzeń miejską. Elewacje handlowe otaczają cały budynek, tworząc „drzwi wejściowe” z widokiem na główny bulwar. Cztery kondygnacje mieszkalne powyżej, są cofnięte w stosunku do parteru tworząc układ tarasów, a jednocześnie umożliwić jak największą ekspozycję słońca na fasadach handlowych. Fasady mieszkalne są..

OŚRODEK NARCIARSKI WILMOT

Galeria OŚRODEK NARCIARSKI WILMOT        Wilmot Mountain jest ośrodkiem narciarskim z pełnym zakresem usług, będącym celem dla wielu narciarzy od ponad 60 lat. Nowa koncepcja zachowuje wyjątkowy klimat i tworzy nowoczesny, przemysłowy ukłon w stronę tradycji budowlanych okolicy. Ośrodek zapewnia odpoczynek, zabawę i sport. Dynamiczny charakter miejsca podkreślono dzięki zastosowanym zabiegom projektowym –..

PRZESTRZEŃ BIUROWA SPIRE DIGITAL

Galeria PRZESTRZEŃ BIUROWA SPIRE DIGITAL        Znajdujący się w dzielnicy Acova w północno-zachodniej części Denver, obiekt zaprojektowany w sposób, aby zachować charakter przemysłowy dzielnicy, ale jednocześnie być przyjaznym dla sąsiedztwa zabudowy mieszkaniowej. Odsłonięte ściany z cegieł i belka z desek z drewna odzyskują autentyczną atmosferę Acova, a oryginalne dzieła sztuki tworzą rozpoznawalność marki...

RESTAURACJA ELWAY’S

Galeria RESTAURACJA ELWAY’S        Projekt przebudowy opiera się na materiałach znalezionych w historycznych zachodnich tawernach, ale uzupełniony o rozwiązania i udogodnienia XXI wieku oraz górską tradycję. Przestrzeń jadalna podzielona jest na trzy odrębne przestrzenie otaczające centralną otwartą kuchnię: lobby z barem, lokal gastronomiczny i sala restauracyjna, a każda przestrzeń ma charakter Elway. Otwarty..

RESTAURACJA ACOVA

Galeria RESTAURACJA ACOVA        Inwestycja, znajdująca się w dzielnicy LoHi w północno-zachodniej części Denver, Acova – „gniazdo”, została zaprojektowana, by być charakterystycznym, przyjaznym rodzinom miejscem spotkań. Acova ma dziwaczny, przemysłowy charakter, który jest hołdem dla oryginalnego otoczenia. Wyeksponowane ściany z cegły i drewniane belki, odkrywają autentyczną atmosferę Acova, a oryginalne dzieła sztuki tworzą..

CENTRUM BIUROWE MCEL I NORTHROP GRUMMAN

Galeria CENTRUM BIUROWE MCEL I NORTHROP GRUMMAN        Opracowany przy użyciu koncepcji opartej na estetyce aeronautyki, zespół projektowy stworzył nowoczesne, futurystyczne środowisko, które miało odzwierciedlać zarówno wizję klienta, jak i historię jego firmy. Koncepcja skupia się na stworzeniu trzech odrębnych przestrzeni programowych, ale zachowując ich płynne połączenie, przepływ i współpracę. Laboratorium obejmuje wiele..

HOTEL MARRIOT

Galeria HOTEL MARRIOT        Hotel Vail Marriot znajduje się u podnóża góry Vail, rejonu który zapewnia prawdziwe wrażenia z jazdy na nartach. Jest to największy hotel w Vail, z 318 pokojami i apartamentami. Remontem istniejącego obiektu, a także przebudową i rozbudową objęte zostały wszystkie pokoje gościnne i apartamenty, korytarze oraz główne sale konferencyjne..

HOTEL LODGE AT VAIL

Galeria HOTEL LODGE AT VAIL        Dzięki doskonałej lokalizacji u podnóża góry, hotel stanowi doskonałe miejsce, w którym można korzystać ze wszystkich atrakcji na świeżym powietrzu, które oferują Góry Skaliste Kolorado. Najnowszy remont zabytkowej nieruchomości obejmował renowację 56 pokoi gościnnych, korytarzy mieszkalnych, głównych schodów i holu, a także instalację klimatyzacji w odnowionych pokojach..