Category


Usługowy

DWORZEC KOLEJOWY GDAŃSK GŁÓWNY

Galeria DWORZEC KOLEJOWY GDAŃSK GŁÓWNY Projekt przebudowy budowlany i wykonawczy w zespole Wydziału Projektowania, Biuro Inwestycji, PKP S.A. Projekt stara się połączyć kwestie użytkowe np. punkty usługowe, poczekalnię, kasy z wygodą pasażerów i tym, co historyczne. Punktem wyjścia dla projektu były historyczne fotografie, które pokazują dworzec zaraz po otwarciu. Projekt przebudowy nawiązuje do stanu pierwotnego..

BUDYNEK MIESZKALNY ONE LAKESIDE

Galeria BUDYNEK MIESZKALNY ONE LAKESIDE Położona na północnym brzegu zapierającego dech w piersiach jeziora Coeur d’Alene, ta luksusowa inwestycja obejmuje 64 lokale mieszkalne, 3 poziomowy parking i niewielki lokal handlowy. Elegancka i nowoczesna 16-piętrowa wieża, z elewacją ze szkła, stali i tynku, kontrastuje z surowym otoczeniem tego kurortu. Projekt obejmuje również luksusową przestrzeń wypoczynku, w..

KOMPLEKS MIESZKALNO-USŁUGOWY ALPERT

Galeria KOMPLEKS MIESZKALNO-USŁUGOWY ALPERT        Zaprojektowaliśmy dwa budynki wpisujące się w nowoczesną przestrzeń miejską. Elewacje handlowe otaczają cały budynek, tworząc „drzwi wejściowe” z widokiem na główny bulwar. Cztery kondygnacje mieszkalne powyżej, są cofnięte w stosunku do parteru tworząc układ tarasów, a jednocześnie umożliwić jak największą ekspozycję słońca na fasadach handlowych. Fasady mieszkalne są..

RESTAURACJA ELWAY’S

Galeria RESTAURACJA ELWAY’S        Projekt przebudowy opiera się na materiałach znalezionych w historycznych zachodnich tawernach, ale uzupełniony o rozwiązania i udogodnienia XXI wieku oraz górską tradycję. Przestrzeń jadalna podzielona jest na trzy odrębne przestrzenie otaczające centralną otwartą kuchnię: lobby z barem, lokal gastronomiczny i sala restauracyjna, a każda przestrzeń ma charakter Elway. Otwarty..

RESTAURACJA ACOVA

Galeria RESTAURACJA ACOVA        Inwestycja, znajdująca się w dzielnicy LoHi w północno-zachodniej części Denver, Acova – „gniazdo”, została zaprojektowana, by być charakterystycznym, przyjaznym rodzinom miejscem spotkań. Acova ma dziwaczny, przemysłowy charakter, który jest hołdem dla oryginalnego otoczenia. Wyeksponowane ściany z cegły i drewniane belki, odkrywają autentyczną atmosferę Acova, a oryginalne dzieła sztuki tworzą..

DWORCE KOLEJOWE IDS

Galeria DWORCE KOLEJOWE IDS Projekt budowlany i wykonawczy oraz nadzór autorski w zespole Wydziału Projektowania, Biuro Inwestycji, PKP S.A. IDS – Innowacyjny Dworzec Systemowy, to opracowanie projektu systemowego dworca modułowego, z założenia elastycznego w kształtowaniu powierzchni, pozwalającego na wykorzystanie, jako projektu typowego, na którego podstawie efektywnie i sprawnie można go dostosować do warunków i potrzeb..

ZESPÓŁ MIESZKANIOWO-USŁUGOWY ALTUS

Galeria ZESPÓŁ MIESZKANIOWO-USŁUGOWY ALTUS       Projekt i nadzór autorski w zespole BJK Architekci. Budynek Altus składa się z segmentów o zróżnicowanej wysokości. Charakteryzuje się nowoczesną architekturą, elewacją pokrytą płytami kamiennymi i aluminium oraz dużą liczbą przeszkleń, które nadają budynkowi lekkości i podkreślają nowoczesny charakter. Pomiędzy poszczególnymi segmentami znajduje się zielony dziedziniec oraz fitness..