Category


Mieszkalny

BUDYNEK MIESZKALNY ONE LAKESIDE

Galeria BUDYNEK MIESZKALNY ONE LAKESIDE Położona na północnym brzegu zapierającego dech w piersiach jeziora Coeur d’Alene, ta luksusowa inwestycja obejmuje 64 lokale mieszkalne, 3 poziomowy parking i niewielki lokal handlowy. Elegancka i nowoczesna 16-piętrowa wieża, z elewacją ze szkła, stali i tynku, kontrastuje z surowym otoczeniem tego kurortu. Projekt obejmuje również luksusową przestrzeń wypoczynku, w..

DOMY ORION

Galeria DOMY ORION        Projekt działa jak łącznik między istniejącymi dzielnicami jednorodzinnymi, a centrum centrum komunikacyjnym. Projekt NEOstudio tworzy drugą współczesną dzielnicę w tej lokalizacji i posiada 29 unikalnych domów. W tym trzypiętrowym domu z dwiema sypialniami, w którym znajduje się otwarty salon / kuchnia / jadalnia, można wygodnie mieszkać na głównym poziomie...

KOMPLEKS MIESZKALNO-USŁUGOWY ALPERT

Galeria KOMPLEKS MIESZKALNO-USŁUGOWY ALPERT        Zaprojektowaliśmy dwa budynki wpisujące się w nowoczesną przestrzeń miejską. Elewacje handlowe otaczają cały budynek, tworząc „drzwi wejściowe” z widokiem na główny bulwar. Cztery kondygnacje mieszkalne powyżej, są cofnięte w stosunku do parteru tworząc układ tarasów, a jednocześnie umożliwić jak największą ekspozycję słońca na fasadach handlowych. Fasady mieszkalne są..

ZABUDOWA SZEREGOWA KOELBEL

Galeria ZABUDOWA SZEREGOWA KOELBEL        Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Lowry, Denver, będącej łącznikiem między istniejącymi dzielnicami jednorodzinnymi i węzłem komunikacyjnym na wschodzie. Stopniowe formy i zróżnicowana paleta materiałów utrzymuje odpowiednią skalę i wyraz do ulicy, podczas gdy duże obszary szkła promują widoki i wizualne połączenia z ulicą, zachowując jednocześnie prywatność w jednostkach. Projekt..

BUDYNEK MIESZKALNY Z HISTORIĄ

Galeria BUDYNEK MIESZKALNY Z HISTORIĄ        Obiekt Berg Residence zlokalizowany jest w historycznym mieście Aspen w stanie Kolorado. Projekt obejmuje kompletną renowację zabytkowego obiektu i budowę nowego dwupiętrowego budynku mieszkalnego. Budynek istniejący i nowy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić łączność i ciągłość między dużym nowym domem, a mniejszym domkiem gościnnym. Wnętrze..

DOM NA PLAŻY

Galeria DOM NA PLAŻY        Dom położony jest 4 mile na południe od Playa del Carmen na prywatnym odcinku piaszczystej plaży. Aranżacja wnętrza maksymalizuje widoki na plażę m.in. z sypialni czy salonu. Sposób rozwiązań oferuje również elastyczność sześciu sypialni i łazienek do funkcjonowania w ramach jednego dużego domu lub indywidualnie, ze wspólną przestrzenią..

DOMY THE FIVE

Gallery DOMY THE FIVE        Inwestycja The Five oferuje 5 nowoczesnych rozkładów – 4 mieszkania z 2 sypialniami i 1 większe z 3 sypialniami. Wszystkie mieszkania mają taras na dachu. Budynek posiada też garaż.. ADRES: Denver, Kolorado, USA POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 1 BUDYNEK I 5 MIESZKAŃ I 930 M2  

GRZYBOWSKA 85

Galeria BUDYNEK MIESZKALNY Przy współpracy Aneta Chudobińska z FS&P ARCUS Realizacja: w trakcie budowy Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy. Projekt zespołu mieszkaniowego składającego się z trzech niezależnych budynków, zrealizowany będzie w centrum Warszawy. Budowa podzielona jest na trzy..

ZESPÓŁ MIESZKANIOWO-USŁUGOWY ALTUS

Galeria ZESPÓŁ MIESZKANIOWO-USŁUGOWY ALTUS       Projekt i nadzór autorski w zespole BJK Architekci. Budynek Altus składa się z segmentów o zróżnicowanej wysokości. Charakteryzuje się nowoczesną architekturą, elewacją pokrytą płytami kamiennymi i aluminium oraz dużą liczbą przeszkleń, które nadają budynkowi lekkości i podkreślają nowoczesny charakter. Pomiędzy poszczególnymi segmentami znajduje się zielony dziedziniec oraz fitness..